Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Japonijos keistenybės

• Please log in to reply
9 atsakymai į šią temą

Me!i

Me!i

Namekas

• Narys
  • 156 Pranešimai

Nu nu Japonija~ 

Ką esate matę, skaitę - kas tikrai neyprasto vyko Japonijoje? Galbut jus tai nuliūdino arba labai šokeravo? Butų smagu kad pasidalintumėte savo mintimis. :)

2a4210193.jpg

my_second_render_by_pikacienna-d6kew2u.p    

“Sometimes you have to get rid of all the bullshit in your life, 

And just focus on the things that make you a better person.”

Inject-San

Inject-San

Įpėdinys

• Narys
  • 204 Pranešimai
  • LocationVilnius/Utena

Aš tai pasakyčiau ką konkrečiai mačiau, bet kažkaip negražiai išeitų. Taigi labai abstrakčiai pasakysiu. Mačiau internete tokį Japonų tv šou, kuriame dalyvauja poros. Vyras su žmona. Pilnai nežiūrėjau, nes nedomina tokie dalykai, bet kiek supratau visą tai daro dėl kažkokio prizo. Dėl pačio šou eigos galiu pasakyt tik tiek, kad ten daro nelabai gražius(perverted) dalykus. Paieškojus tam tikruose interneto puslapiuose tikrai galima rasti.
Tai mane šiek tiek nuliūdino.

Jei manai, kad niekam nerūpi-pasikalbėk su manim.
spooky-forest-wallpaper-22750-hd-wallpap

Esu tylus žmogus, šiek tiek keistokas, bet manęs nereikia bijoti.

Me!i

Me!i

Namekas

• Narys
  • 156 Pranešimai

Oh mai gad~ Nors nenustebau, kazkaip pastebejus kad azijos salys megsta perdetai "paisdykauti"  :mellow:

my_second_render_by_pikacienna-d6kew2u.p    

“Sometimes you have to get rid of all the bullshit in your life, 

And just focus on the things that make you a better person.”

Inject-San

Inject-San

Įpėdinys

• Narys
  • 204 Pranešimai
  • LocationVilnius/Utena
O aš iki tol kol nepamačiau to šou galvojau, kad jie tokie "rimti" visuose dalykuose. Bet pasirodo, kad ne..

Karomas

Karomas

Roshio mokinys

• Narys
  • 54 Pranešimai

Maciau video kur sesele vyrui dare ahem... Ir jis turejo islaikyt................ Kad gautu priza.

Inject-San

Inject-San

Įpėdinys

• Narys
  • 204 Pranešimai
  • LocationVilnius/Utena
Ehe.. Va čia tai joo.. Sunku turėjo būt.. Anyways. Visos šalys turi savo keistenybių..

Žiogas

Žiogas

Įpėdinys

• Narys
  • 217 Pranešimai
  • LocationDruskininkai / Kaunas

Metas šiek tiek pagyvinti šį mirusį pokalbių kambarį.

Japonijoje žmonės eidami į tualetą turi dėvėti specialiai tam skirtas šlepetes, kitaip tariant tualetui skirtą apavą.

Taip yra dėl to, kad dauguma Japonų namų neturi atskirimo tarp tualeto ir vonios, todėl grindys nuolat yra šlapios ar bent drėgnos. To pasekoje svečiai prispaudus reikalui pasinaudoja prie durų paliktu apavu. Ne tik tam kad nesušlaptų kojų, bet mano galva ir dėl to kad nepaslystų ir nesusižeistų. Svarbiausia saugumas. 

Gobble gobble.

lifebuzz-31bf583a331dbba3a7fdcd8c1563177

9f711fb7aaf0a917923cc5a6c5e600543da4066a

dghi

dghi

Roshio mokinys

• Narys
  • 66 Pranešimai
tai ne vien eidami i tualeta, taip pat ir ieidami bei iseidami i namus ir is i ju, bet man rodos visi tai zino, nes ir mes panasiai darom. ;)

Žiogas

Žiogas

Įpėdinys

• Narys
  • 217 Pranešimai
  • LocationDruskininkai / Kaunas

tai ne vien eidami i tualeta, taip pat ir ieidami bei iseidami i namus ir is i ju, bet man rodos visi tai zino, nes ir mes panasiai darom. ;)

Žinai ką aš tau pasakysiu. Nu pas mane namie prie tūliko nėr padėta "tapkių". Ir nusiavus batus aš neduodu "tapkių" nes žinai ką. Aš tvarkausi savo namu ne taip kaip tu :D

9f711fb7aaf0a917923cc5a6c5e600543da4066a

dghi

dghi

Roshio mokinys

• Narys
  • 66 Pranešimai

Žinai ką aš tau pasakysiu. Nu pas mane namie prie tūliko nėr padėta "tapkių". Ir nusiavus batus aš neduodu "tapkių" nes žinai ką. Aš tvarkausi savo namu ne taip kaip tu :D

as turejau omeny "panasiai" :D t.y. as turejau omeny, kad ir mes nelakstom po namus batais apsiave, mes juos nusiaunam, nors ir tapkiu neturim. Ta vieninteli panasuma, kad ir mes su laukiniu apavu po namus (nebent svetimus) nelakstom :D

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)